Classificats per a semis!!!!

Després d’una gran eliminatòria contra l’equip de Cal Pou, el nostre equip de la Penya s’ha classificat per a les semifinals.
En el partit d’anada va acabar amb un resultat de 1 a 3, i l’eliminatòria es posava a favor del nostre equip tot deixant una tornada a casa encaminada per accedir a les semifinals.
El partit de tornada a casa va ser una altra història: complicat, encallat i amb un resultat negatiu per l’equip de la Penya, perdent el primer partit de la Copa amb un resultat de Penya Blaugrana d’Igualada 2 – Cal Pou 3.
Així doncs el nostre equip quedava classificat amb un marcador global de Penya Blaugrana d’Igualada 5 – Cal Pou 4. L’equip de la  Penya Blaugrana jugarà les semifinals contra l’equip  del Keops,  el dilluns 29 de gener a les 21.00h partit d’anada  i la tornada el dimarts 30.
Desitjar-los molta sort i que es puguin classificar per la final a 3 equips.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *