Aquest dissabte, ens visita el programa “Quina penya” de Barça TV

Aquest proper dissabte dia 3 de març, ens visitaran les càmeres del programa “Quina Penya”(BarçaTV) amb en Llucià Ferrer al capdavant.
Es tracta d’un programa que presenta les Penyes que té el FCBarcelona arreu de Catalunya, d’una manera desenfadada. Aquests dies estan gravant la segona temporada del programa i la nostra entitat és una de les seleccionades.
A tots els penyistes i aficionats culés interessats, us animem a venir a treure el cap al nostre Punt De Trobada del Mercantil, aquest dissabte dia 3 de març a les 12h. Farem una mica de tertúlia, explicant anècdotes, repassant el moment de la nostra entitat i la relació amb el Barça. Després a la tarda, ens acompanyaran amb l’autocar de la Penya Blaugrana d’Igualada al Camp Nou. Ens veiem dissabte al Punt De Trobada!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *