Dijous, assemblea ordinària de la Penya Blaugrana d’Igualada

Aquest proper dijous, dia 24 de maig, es realitzarà l’assemblea ordinària anual de la nostra entitat. Els punts més destacats de l’ordre del dia són els de la presentació dels preus de l’anualitat dels socis, així com els preus de l’abonament i viatges senzills amb l’autocar al Camp Nou; la presentació de l’informe de presidència, que recull un balanç de l’activitat realitzada durant l’últim any; els canvis en els membres de la Junta directiva; l’informe econòmic; el sorteig dels carnets de la Penya Blaugrana per a la propera temporada,…
És un bon moment perquè el màxim de penyistes i assisteixin i participin  i valorin l’activitat de la nostra entitat.

I també, que totes aquelles persones que així ho desitgin, puguin col·laborar i/o participar de la Junta directiva.
L’assemblea es realitzarà, a les 20h, a la sala d’actes de l’Espai Cívic Centre (edifici dels antics Maristes), amb entrada pel carrer Trinitat 12.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *