A un pas de la final al Camp Nou!

Finalment l’equip de la Penya Blaugrana d’Igualada s’ha quedat a un pas de la desitjada final de la Lliga de Socis 2011 que es disputarà demà diumenge al Camp Nou. Ahir divendres el nostre equip va disputar el partit de semifinal a la Ciutat Esportiva Joan Gamper contra l’equip del Gimnàstic Solé. En un partit molt igualat, i en el qual el nostre equip va jugar un dels seus millors partits, el matx es va decidir a la tanda de penals un cop finalitzat el mateix amb empat a zero. Així doncs, i després de fallar el setè penal que es xutava, l’equip del Gimnàstic Solé ha passat a la final d’aquesta Lliga de Socis 2011, deixant un regust agredolç al nostre equip, que amb un bon joc ha estat a un pas d’arribar a la final del Camp Nou. Potser l’any que ve serà el nostre torn!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *